godziny pracy
& kontakt

Pon – Sb: 11 – 22

 

Łódź 93-114, Przędzalniana 99

email: kontakt@saisei.pl

tel: +48 665 – 307 – 006

Ciąża – wyjątkowe sposoby na zdrowie

Ciąża, najbardziej wyjątkowy i jeden z najważniejszych okresów w życiu kobiety. Czas kiedy doświadczasz wrażeń i emocji nieznanych ci wcześniej.

Już wkrótce podarujesz światu nowe życie. A do tego momentu, Twoje maleństwo unosi się bezpiecznie w twoim łonie.

Ten stan powoduje jednak pewne niedogodności fizyczne, zmęczenie i stres. Twojemu ciału przybywa kilogramów, a powiększający się brzuch ogranicza sprawność i utrudnia oddychanie. Doświadczasz niekontrolowanych zmian nastrojów. Czujesz narastające zmęczenie i coraz częściej dokuczają Ci bóle kręgosłupa i stawów. Martwisz się o swój wygląd, martwisz się o swoje dziecko w brzuchu, a także czy sprawdzisz się w roli mamy. Obawy, troski, zdenerwowanie – wszystkiemu musisz sprostać i może to być ogromnym źródłem stresu. Samopoczucie psychiczne przyszłej mamy ma duży wpływ na kształtowanie się układu nerwowego dziecka. Zbyt silny stres podczas ciąży może negatywnie wpływać na jego rozwój i wzrost.

U nas, możesz znacząco poprawić swoje samopoczucie, a jednocześnie nawiązać silniejszą więź z dzieckiem!

Dzięki floatingowi sama uniesiesz się na wodzie, pozbędziesz się wszelkiego obciążenia ciała, mięśni i stawów oraz zapomnisz o niepokoju.

Floating to swobodne unoszenie się na wodzie, która dzięki wysokiemu stężeniu soli Epsom bez żadnego wysiłku z Twojej strony unosi cię na powierzchni, dając ulgę mięśniom i stawom. Jednocześnie sól Epsom dostarczy Twojemu organizmowi wysokiej dawki magnezu i siarki. Więcej o floatingu przeczytasz TUTAJ

Co zyskasz?

  • Odciążysz mięśnie i stawy, narażone na większy niż zwykle wysiłek

W kapsule floatingowej pozbawiona będziesz uczucia grawitacji. Żaden z mięśni nie będzie poddawany wysiłkowi. Szczególnie doceni to Twój kręgosłup. Krew będzie swobodnie krążyć w całym organizmie i poprawi się jego dotlenienie. Zaabsorbujesz dużą dawkę magnezu, na który masz teraz wyższe zapotrzebowanie

  • Oczyścisz organizm z metali ciężkich dzięki wysokiej zawartości siarki w soli Epsom

Ze względu na zawartość siarki i magnezu, sól gorzka (Epsom) doskonale wpływa na poprawę kondycji organizmu. Ma właściwości regenerujące, odkwaszające i odtruwające, a ponadto działa przeciwzapalnie i antyłojotokowo.  Ciekawy artykuł o soli Epsom znajdziesz na stronie Poradnika Zdrowie

  • Odpoczniesz i zrelaksujesz się w odcięciu od bodźców zewnętrznych. Kapsuła floatingowa dzięki swej budowie zapewnia wyciszenie oraz odcięcie od światła, choć jeśli masz ochotę, możesz korzystać z zabiegu przy otwartej kapsule i z włączonym światłem.
  • Wzmocnisz więź ze swoim dzieckiem dzięki możliwości skupienia się podczas sesji wyłącznie na nim. Twój spokój wpłynie korzystnie na jego dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój. Ponadto, sama doświadczysz warunków zbliżonych do tych panujących w Twoim łonie.
Zasługujesz na wytchnienie, a my wiemy jak je Tobie zapewnić.
Pozwól nam o siebie zadbać!

Uwaga:

Floating wskazany jest dla kobiet od II trymestru ciąży

Aby osiągnąć, zwiększyć lub utrzymać efekt ważna jest systematyczność. Skorzystaj z karnetu.

>>> Zarezerwuj teraz <<<