godziny pracy
& kontakt

Pon – Sb: 11 – 22

 

Łódź 93-114, Przędzalniana 99

email: kontakt@saisei.pl

tel: +48 665 – 307 – 006

Wyjątkowe miejsce relaksu ...

Floating Łódź

Jeśli jesteś przemęczony, masz problemy ze snem, cierpisz na depresję, żyjesz w ciągłym biegu czy odczuwasz nieprzyjemne dolegliwości bólowe ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.

Podczas sesji floatingu w naszym Studiu Saisei w Łodzi doświadczysz błogiego stanu relaksu. W kapsule będziesz pozbawiony wszystkich bodźców zewnętrznych. Bez grawitacji, w stanie nieważkości, bez dźwięków, w całkowitej ciszy uwolnisz się od stresu i napięcia.

W czasie zabiegu aktywność lewej półkuli mózgu zostaje spowolniona, dzięki temu następuje synchronizacja obydwu półkul. W tym czasie redukowany jest hormon stresu a mózg wytwarza ogromne ilości serotoniny i endorfin.

Jak sie przygotować do sesji floatingu?

Przed sesją floatingu nie należy pić kawy ani alkoholu. Ostatni posiłek najlepiej zjeść co najmniej 1,5 godziny przed sesją. Zalecamy również zrezygnować z depilacji i golenia.

Dla kogo floating?

Zabiegi dedykowane są wszystkim osobom:

 • Z przewlekłym bólem różnego pochodzenia
 • Narażonym na stres i depresję
 • Kobietom w ciąży (od 2 trymetru)
 • Sportowcom
 • Osobom starszym
 • Oraz wszystkim dbającym o urodę i sylwetkę
Co ze sobą zabrać?

Zadbaliśmy o wszystkie potrzebne rzeczy, takie jak ręczniki, klapki, suszarkę, art. higieniczne. Nie ma potrzeby posiadania stroju kąpielowego, ponieważ do Twojej dyspozycji oddajemy całe pomieszczenie wraz z łazienką.

Czy trzeba umieć pływać?

Z floatingu mogą korzystać również osoby, które nie potrafią pływać. Dzięki zastosowaniu soli Epsom Twoje ciało będzie swobodnie unosić się na wodzie, podobnie jak w Morzu Martwym.

Jakie są przeciwskazania?
 • rany otwarte
 • zapalenie ucha
 • opryszczka
 • rozrusznik serca
 • zakrzepica żylna
 • epilepsja
 • choroby psychiczne
Czy kobiety w ciąży mogą korzystać z floatingu?

Z floatingu nie powinny korzystać kobiety w I trymetrze ciąży. W kolejnych miesiącach nie ma przeciwwskazań. Floating łagodzi bóle kręgosłupa, rozluźnia mięśnie i poprawia ogólne samopoczucie.

Co jeśli cierpię na klaustrofobię?

Również osoby cierpiące na klaustrofobię, czy lęk przed ciemnością, mogą czuć się swobodnie. Z każdego z zabiegów można korzystać przy włączonym świetle, a kapsuła może pozostać otwarta przez cały czas trwania sesji.

Co w przypadku osób niepełnosprawnych?

Nasz obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zastosowanie i skuteczność

floating działa ...

Czy wiesz, że skuteczność sesji floatingowej jest już potwierdzona wieloma badaniami? Naukowcy potwierdzają skuteczność terapii w dolegliwościach takich jak: stres, depresja, bezsenność, bóle stawów i mięśni, choroby autoimmunologiczne, zwyrodnienia stawów, wady kręgosłupa.

Godzinna sesja floatingu jest porównywana do czterech godzin głębokiego snu. W tym czasie mózg zmienia swoją aktywność z fazy alfa na theta. Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas głębokiego snu,  medytacji, transu, hipnozy.

Temperatura wody i powietrza jest zbliżona do temperatury naszego ciała. Dzięki wysokiemu zasoleniu ciało lewituje w całkowitej izolacji od bodźców zewnętrznych. Już po kilku minutach trwania sesji odczuwamy poprawę samopoczucia.

Floating polecany jest również sportowcom. Doskonale rozluźnia mięśnie i zapobiega kontuzjom. Dzięki temu zmniejsza czas regeneracji po intensywnym treningu.

głęboka relaksacja 0
dolegliwości bólowe 0
eliminacja zmęczenia 0
wspomagania odporności 0
regeneracja po wysiłku 0
lepszy sen 0
poprawa koncentracji 0
poprawa wyników sportowych 0
wpływ na włosy i skórę 0
Tu zrelaksujesz się najlepiej ...

FLOATING ŁÓDŹ

czym jest floating?

Podczas sesji floatingowej umysł i ciało odcinają się od wszystkich bodźców zewnętrznych. Kabina floatingowa została specjalnie zaprojektowana aby stworzyć idealne warunki do relaksu. Woda utrzymywana jest w temperaturze zbliżonej do skóry a dzięki zastosowaniu soli Epsom Twoje ciało będzie swobodnie unosić się na wodzie, podobnie jak w Morzu Martwym.

Sesje floatingu nie tylko redukują stres i napięcie ale również mają zastosowanie w fizjoterapii. Floating może wspomagać leczenie wielu dolegliwości takich jak: bóle kręgosłupa, urazy mięśni, dolegliwości bólowe, nerwica, depresja, chroniczne zmęczenie, choroby układu krążenia.

Regularne sesje floatingu pomagają zapanować nad stresem oraz odzyskać zdrowie fizyczne.

uwolnij się od stresu i napięcia

Zapraszamy Cię na sesję floatingu w do naszego Studia Saisei w Łodzi.
Nasz Zespół dba o wszystkie szczegóły, Tobie pozostawiamy jedynie wybór dogodnego terminu.
Lewituj! Medytuj!

PROPOZYCJE ZABIEGÓW

akcja regeneracja...

może jednak regularnie...

żelazna konsekwencja...

110 zł za każdy seans

dbamy o mamy...

Rytuały SPA

PAKIETY Z FLOATINGIEM

OD 195 ZŁ

a