Skip to content

kontakt@saisei.pl

Modelowanie sylwetki

Sprawimy, że pokochasz swoje ciało!

Oferowane przez nas zabiegi antycellulitowe i wyszczuplające w sposób skuteczny i nieinwazyjny pozwalają osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Kobiety, które nam zaufały są zachwycone osiągniętym rezultatem i chętniej eksponują swoje ciało.

Dołącz do nich!

Kompleksowe modelowanie sylwetki

Pokonamy cellulit!

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało, aby cieszyć się piękną sylwetką oraz jędrną i gładką skórą. 

Szeroka oferta zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i ujędrniających cieszy się ogromnym powodzeniem. 

Znajdziesz wśród nich:

  • masaże limfatyczne, antycellulitowe i wyszczuplające z zastosowaniem wielu technik,
  • body wrapping na doskonałych kosmetykach Arosha, o sprawdzonej skuteczności zastosowanych substancji aktywnych,
  • oraz wiele wariantów i kompozycji zabiegów, które pozwalają na jeszcze szybsze i bardziej spektakularne efekty.

Nasze zabiegi wyróżnia kompleksowość, indywidualne podejście oraz elastyczność w stosowaniu równych technik. Dzięki temu, że większość pracy z Twoim ciałem powierzamy dłoniom profesjonalistek, możemy skuteczniej odpowiadać indywidualne oczekiwania. Ich wprawne ręce natychmiast zidentyfikują obszary wymagające więcej uwagi czy też dostosują intensywność zabiegu do Twoich indywidualnych odczuć.  

Przygotuj się na spektakularne efekty!

zabiegi modelujące sylwetkę, redukcja cellulitu, body wrapping łódź
jak pozbyć się cellulitu, jak zwalczyć pomarańczową skórkę, zabiegi antycellulitowe

Masaże

Masaże antycellulitowe i limfatyczne

Zapomnij o niechcianym cellulicie i ciesz się piękną, gładką skórą dzięki naszym profesjonalnym masażom antycellulitowym i limfatycznym!

Specjalizujemy się w masażach modelujących, które są skutecznym rozwiązaniem dla osób zmagających się z cellulitem oraz problemami limfatycznymi. Nasze wykwalifikowane terapeutki posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować Ci spersonalizowane i efektywne rozwiązania.

Masaż antycellulitowy to intensywna metoda, która działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową, poprawiając jej wygląd i redukując widoczność cellulitu. Specjalne techniki stosowane przez nasze terapeutki pomagają wzmocnić i ujędrnić skórę, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co sprzyja eliminacji toksyn. Koniec problemów z „pomarańczową skórką”!

Masaż limfatyczny z kolei koncentruje się na stymulowaniu układu limfatycznego, który odpowiada za usuwanie toksyn z organizmu. Poprzez delikatne ruchy i masaż specjalnymi technikami, nasze terapeutki pomogą Ci usunąć nagromadzone płyny limfatyczne, co przyczyni się do redukcji obrzęków i poprawy ogólnego stanu skóry. A do tego zrelaksujesz się!

W każdym z tych masaży wykorzystujemy zróżnicowane techniki i narzędzia, aby sprostać potrzebom Twojej skóry. 

Masaże z tej kategorii polecamy nie tylko jako samodzielną terapię, ale szczególnie jako element kompleksowej pielęgnacji w połączeniu z sauną skalną wspomagającą spalenie tkanki tłuszczowej i detoksykację organizmu, peelingiem odświeżającym i wygładzającym skórę oraz przygotowującym do efektywniejszego chłonięcia substancji aktywnych oraz profesjonalnymi zabiegami AROSHA z wykorzystaniem najefektywniejszych substancji aktywnych oraz body wrappingu.

Najbardziej zaawansowany zabieg modelujący, który zmieni Twoje ciało.

Body wrapping – sposób na cellulit i wyszczuplenie

Body Wrapping Arosha to unikalna metoda modelowania ciała, która łączy moc naturalnych składników z nowoczesną technologią. Zabieg ten dociera do głębokich warstw skóry, skutecznie redukując cellulit, eliminując nadmiar wody i ujędrniając skórę. 

Co wyróżnia body wrapping w Saisei?

Nasze pakiety AROSHA COMPLEX to więcej niż body wrapping: 

  • Pracujemy wyłącznie na wieloetapowych zestawach Arosha, które oprócz substancji zawartych w samych bandażach, zawierają wysoko skoncentrowaną ampułkę oraz kremy dedykowane do celów wybranej terapii. Oferujemy zestawy detoksykujące, drenujące, antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające według trójfazowowej, przemyślanej metody  pielęgnacji ciała wprowadzonej przez Arosha. To wyjątkowe podejście, zapewnia kompleksowe działanie zorientowane na wyniki.  Więcej o produktach i metodzie Arosha znajdziesz w dalszej części strony.
  • Cały proces poprzedzony jest masażem szczotką tampico oraz peelingiem, aby zapewnić jeszcze większą skuteczność aplikowanych substancji. Na zakończenie wykonujemy krótki masaż z wykorzystaniem profesjonalnych dedykowanych do danego zestawu kremów lub żeli.
  • Ale to nie wszystko! Zapewniamy doskonałe przygotowanie skóry do zabiegu w saunie Ganbanyoku oraz efektywne wykończenie procedury masażem modelującym sylwetkę. Połączenie tych trzech skutecznych metod w jednym zabiegu gwarantuje efekt WOW!

Wybieraj spośród 4 wariantów:  

  • Arosha Complex STANDARD (peeling, suchy, wybrany zestaw Arosha z ampułką, krótki masaż kremem pielęgnacyjnym. 
  • Arosha Complex MAX (STANDARD + 30 min. w saunie Ganbanyoku + 60 min. masaż modelujący/drenujący). 
  • Arosha Complex BOOST (STANDARD + 60 min. masaż modelujący/drenujący). 
  • Arosha Complex HOT (STANDARD + 30 min. saunie Ganbanyoku) 

Dzięki tak bogatemu połączeniu zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających Twoja skóra staje się gładka i jędrna, a sylwetka nabiera wymarzonego kształtu. 

Tylko w Saisei możesz skorzystać z tak kompleksowego i indywidualnego podejścia do modelowania sylwetki! 

Co zyskasz dzięki kąpieli skalnej i masażowi?

Więcej...
arosha body wrapping spa łódź cellulit
Projekt bez nazwy (13)

Arosha Complex MAX – zabieg, który zmieni Twoje ciało

Fazy wrappingu Arosha

Idealnym proces terapii bandażami Arosha składa się z 3 faz: RESET, RESTORE i ATTACK, które poprzedzone są analizą (CHECK-UP) i uzupełniane domową pielęgnacją (BOOST).

CHECK-UP: Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy. Z tego powodu prowadzimy i monitorujemy Cię na każdym etapie za pomocą personalizowanej analizy i ciągłego monitorowania postępów. Gwarantujemy, że osiągniesz zamierzone rezultaty. 

1. RESET: Pierwszy krok to RESET, który przygotowuje Twoją skórę na magię kolejnych zabiegów. Detoksykacja i głębokie oczyszczenie skóry twarzy i ciała sprawiają, że skóra jest gotowa do wchłonięcia substancji aktywnych. To jak sprzątanie przed przyjęciem – skóra jest gotowa, by chłonąć pełnię korzyści! 

2. RESTORE: Kolejny krok to RESTORE – czas na przywrócenie równowagi, reaktywację i regenerację skóry. Pamiętaj, że zdrowa skóra to piękna skóra. W tej fazie skupiamy się na przywróceniu Twojej skórze naturalnej harmonii i witalności. To jak dawka świeżej energii dla Twojej skóry! 

3. ATTACK: Teraz czas na ATTACK – precyzyjny atak na konkretne niedoskonałości. Dokładnie oczyszczona, pozbawiona toksyn i reaktywowana skóra jest gotowa na specjalistyczne zabiegi, które zredukują i złagodzą wszystkie niedoskonałości. Twoja skóra będzie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej! 

BOOST: BOOST to nieodłączny element pielęgnacji, który wspiera całą metodę. Z bogatą ofertą zabiegów domowej pielęgnacji (HOME SELF-CARE) łatwo osiągniesz pożądane rezultaty i utrzymasz je na długo. To idealne dopełnienie Twojej pielęgnacyjnej rutyny. 

Fazy CHECK-UP, RESET, RESTORE i ATTACK obejmują programy i narzędzia przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego. Są stosowane w gabinetach według specjalnie zaprojektowanego protokołu, aby maksymalizować korzyści i rezultaty. Faza BOOST to naturalna kontynuacja wcześniejszych etapów. 

Produkty Dobrane do Twoich Potrzeb 

Każde ciało jest inne, dlatego w procedurach RESET, RESTORE i ATTACK oferujemy zestawy Arosha dopasowane do różnych potrzeb: 

Więcej...

Koniec z niedoskonałościami

Zacznij Swoją Metamorfozę!

Z nami osiągniesz doskonałe rezultaty i spełnią się Twoje marzenia o pięknej sylwetce i gładkiej skórze. Nasze unikatowe podejście, profesjonalizm i doskonale dobrane produkty zapewniają najwyższą skuteczność. Umów się na wizytę i pożegnaj „pomarańczową skórkę” oraz niechciane fałdki! Z radością, wraz z Tobą, zachwycać się będziemy efektami. 

 

CHECK badanie detektorem skóry, pomiary, wywiad i plan działania (2)