Skip to content

kontakt@saisei.pl

Modelowanie sylwetki

Wiemy jak skutecznie zwalczyć cellulit. Wspólnie z nami pokochasz swoje ciało!

Wybrane przez nas zabiegi na ciało oparte są na naturalnych materiałach i sprawdzonych technikach, które w sposób skuteczny, ale jednocześnie delikatny i nieinwazyjny pozwalają osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Doświadczone terapeutki w połączeniu z profesjonalną marką produktów sprawiają, że kobiety są zachwycone osiągniętym rezultatem i chętniej eksponują swoje ciało.

Kompleksowe modelowanie sylwetki

Cellulit da się zwalczyć!

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało, aby cieszyć się piękną sylwetką oraz jędrną i gładką skórą. 

Nasza szeroka oferta zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i ujędrniających cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pań. 

Znajdziecie wśród nich masaże:

  • limfatyczne, antycellulitowe i wyszczuplające z zastosowaniem wielu technik,
  • body wrapping na doskonałych kosmetykach Arosha, o sprawdzonej skuteczności zastosowanych substancji aktywnych,
  • oraz wiele wariantów kompozycji zabiegów, które pozwalają na szybsze i bardziej spektakularne efekty.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc i jak mierzymy efekty stosowanych zabiegów.

zabiegi modelujące sylwetkę, redukcja cellulitu, body wrapping łódź
jak pozbyć się cellulitu, jak zwalczyć pomarańczową skórkę, zabiegi antycellulitowe

Masaże

Masaże antycellulitowe i limfatyczne

Zapomnij o niechcianym cellulicie i ciesz się piękną, gładką skórą dzięki naszym profesjonalnym masażom antycellulitowym i limfatycznym!

W naszym spa specjalizujemy się w masażach, które są skutecznym rozwiązaniem dla osób zmagających się z cellulitem oraz problemami limfatycznymi. Nasze wykwalifikowane terapeutki posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować Ci spersonalizowane i efektywne rozwiązania.

Masaż antycellulitowy to intensywna metoda, która działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową, poprawiając jej wygląd i redukując widoczność cellulitu. Specjalne techniki stosowane przez nasze terapeutki pomagają wzmocnić i ujędrnić skórę, jednocześnie poprawiając krążenie krwi, co sprzyja eliminacji toksyn.

Masaż limfatyczny z kolei koncentruje się na stymulowaniu układu limfatycznego, który odpowiada za usuwanie toksyn z organizmu. Poprzez delikatne ruchy i masaż specjalnymi technikami, nasze terapeutki pomogą Ci usunąć nagromadzone płyny limfatyczne, co przyczyni się do redukcji obrzęków i poprawy ogólnego stanu skóry.

W każdym z tych masaży wykorzystujemy zróżnicowane techniki i narzędzia, aby sprostać potrzebom Twojej skóry. 

Masaże z tej kategorii polecamy nie tylko jako samodzielną terapię, ale szczególnie jako element kompleksowej pielęgnacji w połączeniu z sauną skalną wspomagającą spalenie tkanki tłuszczowej i detoksykację organizmu, peelingiem odświeżającym i wygładzającym skórę oraz przygotowującym do efektywniejszego chłonięcia substancji aktywnych oraz profesjonalnymi zabiegami AROSHA z wykorzystaniem najefektywniejszych substancji aktywnych oraz body wrappingu.

Arosha – zabieg, który zmienia Twoje ciało

Body wrapping – sposób na cellulit i wyszczuplenie

Body Wrapping Arosha to innowacyjna metoda modelowania ciała, oparta na naturalnych składnikach aktywnych. Dzięki zaawansowanej technologii oraz unikalnym opatentowanym formułom, ten zabieg ma zdolność docierania do głębokich warstw skóry, redukując cellulit, eliminując nadmiar wody oraz ujędrniając skórę.

Body Wrapping Arosha wykorzystuje moc natury, łącząc składniki takie jak algi morskie, kofeina, ekstrakty z zielonej herbaty i wiele innych, które wspomagają proces detoksykacji, poprawiają krążenie i pobudzają metabolizm. Dzięki temu Twoje ciało zyskuje zdrowszy, bardziej jędrny wygląd.

Zabiegi Body Wrapping Arosha są dokładnie testowane i bezpieczne dla skóry. Wykwalifikowani terapeuci dbają o Twoje komfortowe doświadczenie, zapewniając indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. Możesz być pewna, że Twoje ciało jest w dobrych rękach.

Zobacz, jak centymetry topnieją, a Twoja skóra nabiera jędrności i gładkości.

Ponieważ, tak jak Ty, oczekujemy najlepszych efektów, uzupełniamy body wrapping Arosha o dodatkowe zabiegi, które pomagają osiągnąć bardziej spektakularne efekty w szybszym czasie. 

Łączymy body wrapping z dedykowanym masażem modelującym lub drenującym, lub sauną japońską Ganbanyoku aby wprawić Cię w zachwyt! 

arosha body wrapping spa łódź cellulit