Skip to content

kontakt@saisei.pl

Harmonia, energia i piękno na wyciągnięcie ręki

DOMOWE SPA

W domowym zaciszu też możesz wspomagać swoje ciało i umysł.

Wykorzystaj do tego równie naturalne sposoby jak my, w Saisei Harmonia Zmysłów.

Dla uzupełnienia naszych niezwykłych seansów, zastosuj zabiegi pielęgnacyjne, łatwe do samodzielnego przygotowania. Znajdziesz tu kilka ciekawych propozycji.

spa-saisei-natura-relaks-łódź

Cztery żywioły…

Bogactwo natury 

Ziemia, woda, powietrze i ogień… esencja życia i energii. Choć nie podlegają kontroli, można z nich świadomie korzystać.
W Saisei Harmonia Zmysłów, cztery żywioły pełnią kluczową rolę. Ziemia dała nam leczniczą sól Epsom, którą łączymy z wodą dla zdrowia i relaksu (FLOATING).
Ziemia i ogień wzbogacają nas o skałę wulkaniczną, której ciepło regeneruje i relaksuje (GANBANYOKU).
Z powietrza wydobywamy tlen, który spektakularnie uzdrawia (TERAPIA TLENOWA).

czytaj więcej

Zdrowie, piękno i rozluźnienie…

Sól Epsom 

Epsom, dzięki zawartości siarki, magnezu i miedzi, z łatwością znalazł zastosowanie nie tylko w medycynie czy kosmetologii.
Mikroelementy te korzystnie wpływają na kondycję skóry i włosów, oczyszczają organizm, wspomagają układ nerwowy i krwionośny i wiele więcej.
W Saisei, 60% stężenie soli Epsom znajdziesz w kapsułach floatingowych, gdzie zapewnisz sobie głębokie rozluźnienie i odcięcie od bodźców zewnętrznych.
Istnieje też wiele sposobów na wykorzystanie soli Epsom w domu. Dowiedz się o niej wszystkiego oraz skorzystaj w pełni z jej terapeutycznego działania.

czytaj więcej

IMG_6995b
IMG_7021a

Sól Epsom dla urody…

Pielęgnacja skóry 

Sól Epsom w kosmetyce cieszy się popularnością dzięki swym właściwościom przeciwzapalnym, anty-łojotokowym, regenerującym i oczyszczającym. Poprawia stan i wygląd skóry, świetnie wpływa na włosy.
To dzięki nim znalazła szerokie zastosowanie w kosmetologii. Peelingi, maski, kąpiele… poznaj jej działanie i czerp inspirację z naszych doświadczeń.

czytaj dalej

Sól Epsom dla relaksu…

Pielęgnacja ducha

Dobroczynne efekty soli Epsom na nasze samopoczucie zawdzięczamy głównie wysokiej zawartości magnezu.
Ten z kolei, doskonale wchłania się przez skórę.
Jak można to wykorzystać? Świetnie sprawdzą się kąpiele lub okłady solankowe.
Dzięki zawartości magnezu, kąpiel w soli gorzkiej może być doskonałym rytuałem łagodzącym stres. Relaks ułatwi również lepsze zasypianie

czytaj dalej

epsom-relaks-saise-łódź-spa

Zapraszamy do naszego Świata Relaxu …

SAISEI

Dobrze jest zaszyć się na chwilę w ciszy i odpocząć. Relax jest niezbędny dla naszego dobrego samopoczucia oraz utrzymania zdrowia fizycznego.

Saisei Harmonia Zmysłów to przestrzeń stworzona wyłącznie po to, by zapewnić naszym Gościom kompleksowy, harmonijny relaks w intymnej atmosferze. To wyjątkowe miejsce w Łodzi gdzie możesz czuć się swobodnie, możesz zwolnić, zapomnieć o zawrotnym tempie życia.

Dobraliśmy dla Ciebie zabiegi, które nie wymagają żadnego wysiłku, są bezpieczne i komfortowe. Tu Zespół Saisei dba o wszystkie szczegóły, pozostawiając Ci jedynie radość ze stanu w jaki wprowadzą Cię zaproponowane zabiegi.

To prawdziwa recepta na pozbycie się napięć i na osiągnięcie głębokiego relaksu.​

 • Domowe SPA dedykowane jest wszystkim osobom:

  Dbającym o zdrowie i urodę
  Narażonym na stres i depresję
  Potrzebującym wzmocnienia i odpoczynku
  Zabieganym
  Dokładne właściwości, zastosowanie oraz ewentualne przeciwwskazania proponowanych zabiegów opisane zostały w poszczególnych propozycjach